Policlinica Astra Braşov


Bulevardul Saturn 43, Braşov





















Laborator
  • Dr. Secara Mirela
 
Chirurgie
  • Dr. Binta Csaba
  • Dr. Sopanan Daniel
 
Medicina de familie
  • Dr. TudorAnca
  • Dr. Vulcan Carmen
Asistent Zaharia Anca
Telefon: 0268 318 085
 
Program consultaţii cabinet:
Luni şi Miercuri: 14:00 - 18:00
Marti şi Joi: 08:00 - 12:00
Vineri: 13:00 - 17:00
 
Program consultaţii pe teren:
Luni şi Miercuri: 11:00 - 13:00
Marti şi Joi: 13:00 - 15:00
Vineri: 10:00 - 12:00
 
  • Dr. Condrovici Constantin
Asistent principal Negoita Monica
Telefon: 0268 310 172
 
Program consultaţii cabinet:
Luni: 08:00 - 12:00
Marţi: 13:00 - 17:00
Miercuri: 08:00 - 12:00
Joi: 13:00 - 17:00
Vineri: 08:00 - 12:00
 
Program consultaţii pe teren:
Luni: 13:00 - 15:00
Marţi: 10:00 - 12:00
Miercuri: 13:00 - 15:00
Joi: 10:00 - 12:00
Vineri: 13:00 - 15:00
 
  • Dr. Popa Adriana
  • Dr. GAVAN Cornelia
  • Dr. Cămărascu Rodica
  • Dr. Târziu Viviana
  • Dr. medic specialist Stroescu Mariana
  • Monitiu Gabriela+medic primar
  • Sfartz Marian-medic primar
  • Frăţilă Silviana
  • Valmară Loreta
 
Boli Interne
 
Ecografie
  • Medic specialist Suciu Nicolae
 
Oftalmologie
  • Medic primar Bărăcan Constantin
 
Obstretica ginecologie
  • Medic primar Gâiuţă Oana
Program de consultaţii:
Luni: 08:00 - 13:00
Marţi: 12:00 - 18:00
Miercuri: 08:00 - 15:00
Joi: 14:00 - 20:00
Vineri: 08:00 - 14:00
 
  • Tudorache Ioana
Program de consultaţii:
Luni: 13:00 - 20:00
Marţi: 08:00 - 14:00
Miercuri: 14:00 - 20:00
Joi: 08:00 - 14:00
Vineri: 08:00 - 14:00
 
  • Sebeşianu Daniela
Program de consultaţii:
Luni: 07:00 - 14:00
Marţi: 14:00 - 20:00
Miercuri: 08:00 - 14:00
Joi: 07:00 - 14:00
Vineri: 08:00 - 14:00
 
Tarife:
Recoltare B-P ( CU BILET DE TRIMITERE ) - 30 LEI
Ecografie cu bilet de trimitere - 50 lei
Montare DIV - 100 lei
Biopsii locale ( in unctie de complexitate) -  50-150 lei
Consltatii fatâra bilet de trimitere - 90 lei
 
 
ORL
  • Medic primar Popescu Ioana
Program consultaţii:
Luni: 12:30 - 19:30
Marţi: 07:30 - 14:30
Miercuri: 14:30 - 19:30
Joi, Vineri: 07:30 - 14:30
 
  • Medic primar Gulea Sorin
Program consultaţii:
Luni, Miercuri: 08:30 - 13:30
Marţi şi Joi: 13:30 - 17:30
 
Dermatologie
  • Medic primar Vaida Sanda
Programări la telefon: 0268 317 117

Program consultaţii:

Luni, Joi şi Vineri: 07:30 - 12:30
Marţi şi Miercuri: 13:30 - 20:30
 
Tarife:
Consultaţii - 70 lei
Control - 40 lei
Terapie leser - 40 lei
Electrocauterizare - 60 lei
Criocauterizare - 50 lei pe şedinta
Dermatoscopie - 40 lei
Mezoteterapie - 200 lei
 
 
Balneo-fizioterapie
  • Medic primar Berariu Viorel
Telefon: 0268 310 152

Program:
Luni-Vineri: 07:00 - 14:00
Proceduri fizioterapeutice:
Luni-Vineri: 12:00 - 14:00
 
Tarife:
Consultaţie - 30 lei
Consult - 28 lei
Infiltraţie - 10 lei
Proceduri fizioterapeutice - 3 lei
 
Neurologie
  • Medic primar Pintilie Claudia
Camerele 8 si 9 la demisol
Telefon: 0727 346 997

Program:

Luni-Vineri 08:00 - 15:00

Tarife:
Consultaţie fără bilet de trimitere - 70 lei
Aviz neurologic - 70 lei
Ex. Doppler vasculare periferică - 60 lei
Serviii medicale cu bilet de trimitere - 60 lei
Consultaţii la cerere fără programare - 200 lei
 
 
Ortopedie
  • Medic primar Ciobanu Iulian
Camerele 5, 6, 7 la demisol
Telefon: 0268 310 939

Program :
Luni: 12:00 - 19:00
Marţi: 07:00 - 14:00
Miercuri: 12:00 - 19:00
Joi şi Vineri: 7:00 - 14:00
 
Consultaţii gratis pe baza biletului de trimitere de la medicul de familie: Terapie laser, bioptron. Inflaroşu, infiltraţii cu curovisc, hyaglon şi sinovial.
 
  • Prof. Dr. Samota Iosif
  • Medic primar Turcu Andaluzia
  • Medic primar Burum Claudia
 
Fizioterapie
  • Medic primar Rujan Constantin
Program
Marţi: 14:00 - 16:00
 
  • Dr. Taus Laurian-medic primar recuperare medicală
Program:
Luni şi Miercuri: 09:00 - 11:00
 
Tarife:
Consultaţie iniţială - 35 lei
Control - 20 lei
 
Telefon programări: 0268 316 028
 
Sala tratamet fizioterapie:
Luni-Vineri: 08:00 - 12:00
 
Gimnastică medicală
  • Profesor Rosca Eugenia
Consultaţii:
Luni-Joi: 09:00 - 11:00
Miercuri-Vineri: 12:00 - 14:00
 
 
Sala de tratament medicină de familie
  • Medici de familie: Popa Adriana, Stroescu Serban, Condrovici Radu, Tudor Anca
Program:
Luni, Miercuri şi Vineri: 08:00 - 13:00
Marti şi Joi: 13:00 - 18:00
 
  • Medici de familie: Socaciu Mircea Cârstea Constantin Vulcan Carmen
Program:
Luni, Miercuri, Vineri: 13:00 - 18:00
Marti şi Joi: 08:00 - 13:00
 
 
Cabinete expertiza muncii
  • Dr. Negru Valentina
Program: Luni , Marţi , Miercuri, Vineri: 08:00 - 15:00
Consultaţii: 09:00 - 13:00
Joi: Program de teren, activităţi administrative, comisii de control
  • Medic specialist expert Scurtu Delioara
Program: Luni , Marţi , Miercuri, Vineri: 08:00 - 15:00
Consultaţii: 09:00 - 13:00
Joi: Program de teren, activităţi administrative, comisii de control
  • Mironescu Valeria+referent
Program: Luni , Marţi , Miercuri, Vineri: 08:00 - 16:00
Consultaţii: 08:00 - 13:00
Joi: Program de teren, activităţi administrative, comisii de control
 


Galerie foto










Pentru a vedea ultimele tale Tweet-uri intra in cont




deschide unelte

Acceseaza propriul cont

Pentru a posta comentarii,
a vota si multe alte lucruri,
inregistreaza-te aici.

Trimite aceasta pagina pe email

completeaza formularul din dreapta pentru a trimite email-uri cu aceasta pagina prietenilor tai

Trimite aceasta pagina
pe email

completeaza formularul din dreapta
pentru a trimite email-uri cu aceasta
pagina prietenilor tai