Inspectoratul Şcolar Covasna


Str. Victor Babeş nr. 15/C, cod 520004, Sfântu Gheorghe
Email (click pentru detalii)




Numere directe:
 
Secretariat
0267 314 782
Inspector
0267 315 155
Fax
0267 351 482
Contabilitate
0267 312 338
Investiţii
0267 315 461
Statistică
0267 312 498
Audit intern
Leg. de la secretariat
0267 315 461
CJAPP
0267 314 254
Departament IT
0267 312 528








Numere de legături prin centrală:
 
Secretariat I
0
Resurse Umane - Insp. Nagy Erika
1
Consilier Juridic - Szilágy János
2
Inspectori I:
Alis Pop - Insp. limba română
Farkas Csaba - Insp. educaţie fizică
Tanko Viorica - Insp. limbi moderne
Madár Julia - Insp. programe comunitare
Iuliana Nemeş - Insp. management şi evaluare instituţională
Sibianu Victor - Insp. istorie socio umane
Komíves Noémi - Insp. lb. maghiară
Balogh Maria Katalin - Insp. Limba Engleză
3
Inspectori II:
Boricean Elena - Insp. învăţământ primar, religie ortodoxă
Prezsmer Imola - Insp. învăţământ preşcolar, limba maghiară
Mihalache Adriana - Insp. învăţământ preşcolar, limba română
Lengyel László - Insp. învăţământ primar, limba maghiară
Bokor Attila - Insp. educaţie specială / rromi
4
Inspectori III:
Mihályfalvi Éva - Insp. Fizică, chimie și biologie
Popescu Marius - Insp. educaţie tehnică
Petraschovits Eszter - Insp. arte muzică
Zágoni Imola - Insp. Educativ
Vass Csilla - Insp. matematică informatică
5
Contabilitate
6
Statistică - Informatizare
7
 
Date contact:

Funcţia / DepartamentulNumeleEmail
Inspector  Şcolar GeneralKeresztély Irmak_irma@isj.educv.ro
Inspector Şcolar General AdjunctBăilă Mariabaila@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Limba Maghiară și MinoritățiKőmíves Noémikomives@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Învățământ Preşcolar Secția MaghiarăPrezsmer Imolaprezsmeri@isj.educv.ro
Inspector de Management Resurse UmaneNagy Erikanagye@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Învățământ Primar Secția MaghiarăLengyel Lászlólengyell@isj.educv.roz
Inspector de Specialitate Învățământ Primar Secția RomânăBoricean Elenaboricean@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Discipline Tehnice și Formarea Profesională a AdulțilorPopescu Mariusmarius@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Educaţie Fizică și Sport, Cluburile Elevilor, Cluburi Sportive ȘcolareFarkas Csaba Istvánfarkascs@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Activitate Educativă Formală și NonformalăZágoni Imolazagoni@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Fizică, Chimie și BiologieMihályfalvi Évamihalyfe@yahoo.com
Inspector de Specialitate Limbi moderne (franceză, germană, spaniolă)Tankó Vioricavtanko@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Limbi moderne (engleză):Balogh Mária Katalinbkatalin@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Limba și Literatura Română și Limba LatinăPop Alis Cristinaalis@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Matematică InformaticăVass Csilla
vasscsilla@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Istorie, Socio – Umane, Cultură Civică, Religie (Linia Română)Sibianu Victorvictorsibianu@yahoo.com
Inspector de Specialitate Educaţie Specială, Minorități (Rromi), Religie (Linia Maghiară)Bokor Attilabokris@freemail.hu
Inspector de Specialitate de Management Educațional şi Evaluare Instituţională, Implementarea Descentralizării InstituționaleNemes Juliainemes@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Proiecte Educaționale și Programe ComunitareMadár Júliajuliette@isj.educv.ro
Inspector de Specialitate Muzică, Educație Plastică - ArtePetraschovits Eszterpester@isj.educv.ro
SecretarăWillmann Erna
ernaw@isj.educv.ro
SecretarăKiss Rékareka@isj.educv.ro
Şef Serviciu / SalarizareLászló Jutkajutka@isj.educv.ro
StatisticăKeresztes Ildikóambrusi@isj.educv.ro
InformaticăDávid László
davidl@isj.educv.ro
InformaticăBalázsi Szilárdbszilard@isj.educv.ro
AdministratorCzofa Ferenc 
Inspector de Specialitate Geografie, Formare Continuă, Arhivă, Manuale ŞcolareFarkas Istvánfarkasi@isj.educv.ro
AuditPakucs Jánospakucsj@isj.educv.ro
Contabil ŞefFöldes Irénfoldesi@isj.educv.ro
ContabilitateToma Rodica
rodica@isj.educv.ro
InvestițiiÜtő Zsuzsanna
zsu@isj.educv.ro
InvestiţiiVirág Anikóviraga@isj.educv.ro
JuristSzilágy Jánosszilagyj@isj.educv.ro



comentarii

Se incarca...

se incarca

Adaugă Comentariu Mai mult...
X
Adaugă Comentariu



















Pentru a vedea ultimele tale Tweet-uri intra in cont




deschide unelte

Acceseaza propriul cont

Pentru a posta comentarii,
a vota si multe alte lucruri,
inregistreaza-te aici.

Trimite aceasta pagina pe email

completeaza formularul din dreapta pentru a trimite email-uri cu aceasta pagina prietenilor tai

Trimite aceasta pagina
pe email

completeaza formularul din dreapta
pentru a trimite email-uri cu aceasta
pagina prietenilor tai