Inspectoratul Şcolar Judeţean Harghita


Piaţa Libertăţii nr. 5, Miercurea - Ciuc
Telefon (click pentru detalii)
Fax (click pentru detalii)
Email (click pentru detalii)




Inspector şcolar general
: Ferencz Salamon Alpár László
E-mail: fsalpar@isjhr.eduhr.ro 
Telefon: 0745 539 339; 0734 900 111
 
Inspector şcolar general adjunct: Parfeni Aurora
E-mail: parfeni.aurora@isjhr.eduhr.ro
Telefon: 0742 578 061; 0734 900 105




 






 
 Compartimentul
Curriculum şi controlul asigurării calităţii
Şef compartiment 
Inspector şcolar Ványolos István 
Telefon: 0745 753 951; 0734 900 115
E-mail: vanyolos.istvan@isjhr.eduhr.ro
 Responsabilitate
Numele 
Telefon
E- mail

Învăţământ preşcolar 
Secţia maghiară
Széll Adél
0740279390
0734900119
szell.adel@isjhr.eduhr.ro
Secţia română
Erdei Lucica
0743122024
0734900121
lucica.erdei@yahoo.com 
lucicaerdei@email.ro

 
Învăţământ primar
 
 
 
Secţia maghiară
Porsche Éva
0745871578
0734900118
eva.porsche@isjhr.eduhr.ro
eva.porsche@yahoo.com
Secţia română
Mândru Elena
0745400696
0734900122
mindru.elena@isjhr.eduhr.ro mindru_e@yahoo.com



Limbă şi comunicare
Limba şi literatura română
Moraru
Drăghici Dorina
0740636841
0734900112
moraru.dorina@isjhr.eduhr.ro
Limba şi literatura maghiară
Dáné Szilárd
0733919923
0734900106
dane.szilard@isjhr.eduhr.ro
Limbi moderne 
Bartolf Hedwig
0745921138
0734900101
h.bartolf@isjhr.eduhr.ro

Matematică şi ştiinţe
Matematică
Hodgyai László
0746085300
0734900102
l.hodgyai@isjhr.eduhr.ro   hodgyail@freemail.hu
Fizică Chimie Biologie
Kovács Ákos
0721963978
0734900128
akos.kovacs@isjhr.eduhr.ro  
soka@netter.ro
 

Om şi societate
Geografie Istorie Ştiinţe socio-umane
Fodor Sándor
0744277909
0734900127
sandor.fodor@isjhr.eduhr.ro
Religie
Bogos Mária
0734900117
bogos.maria@isjhr.eduhr.ro
Arte
Porsche Éva
0745871578
eva.porsche@isjhr.eduhr.ro
eva.porsche@yahoo.com

Tehnologii şi aplicaţii
Învăţământ profesional şi tehnic
Gârbea Petru-Ioan
0742281926
0734900104
p.gorbe@isjhr.eduhr.ro
p.gorbe@gmail.com
Informatică Tehnologii
Miklós Csaba
0747016987
0734900103
miklos.csaba@isjhr.eduhr.ro
Educaţie fizică şi sport
Educaţie fizică şi sport
Bartus Attila
0722663210
attila.bartus@isjhr.eduhr.ro
Învăţământ pentru romi
Învăţământ pentru romi
Kari Attila
0745583006
0734900129
attilakari66@yahoo.com
a_kari@index.hu
Învăţământ special
Învăţământ special
Demeter Annamária
0745330064
anidemeter@yahoo.com
 
 
 
 
Compartimentul
 Evaluare, Prognoze şi Dezvoltare Instituţională
Şeful compartiment 
inspector şcolar general adjunct Paefeni Aurora
E-mail: parfeni.aurora@isjhr.eduhr.ro
Telefon: 0742 578 061; 0734 900 105
 Responsabilitate 
Numele 
Telefon
E-mail
Managementul resurselor umane
Waczel Ferenc 
0734 900 130
waczel.ferenc@isjhr.eduhr.ro

Management educaţional, evaluare şi dezvoltare instituţională, asigurarea calităţii
Costea Constantin Ioan
0744 527 612
0734 900 124
costea@isjhr.eduhr.ro
Perfecţionare şi formare continuă
Erőss Piroska
0266 311 748
0734 900 114
eross_p@yahoo.com
Alternative educaţionale şi învăţământ particular
Bogos Mária
0734 900 117
bogos.maria@isjhr.eduhr.ro
Activitate educativa formala si informala
Erdei Lucica
0743 122 024
0734 900 121
lucica.erdei@yahoo.com  lucicaerdei@email.ro
Proiecte educaţionale şi programe comunitare
Proca Tamara
0744 472 212
0734 900 116
tamara.proca@isjhr.eduhr.ro



 

comentarii

Se incarca...

se incarca

Adaugă Comentariu Mai mult...
X
Adaugă Comentariu



















Pentru a vedea ultimele tale Tweet-uri intra in cont




deschide unelte

Acceseaza propriul cont

Pentru a posta comentarii,
a vota si multe alte lucruri,
inregistreaza-te aici.

Trimite aceasta pagina pe email

completeaza formularul din dreapta pentru a trimite email-uri cu aceasta pagina prietenilor tai

Trimite aceasta pagina
pe email

completeaza formularul din dreapta
pentru a trimite email-uri cu aceasta
pagina prietenilor tai