Spitalul C.F.R. Prahova


Str. Domnișori nr. 93, Ploiești
Telefon (click pentru detalii)
Fax (click pentru detalii)
Email (click pentru detalii)




Manager: Ec. Rădulescu Georgeta
Telefon: 0244 593 233 (Interior 172)

Director Medical: Dr. Totolici Irinel Petru
Telefon: 0244 593 233 (Interior 105)

Director Financiar Contabil: Ec. Viorina Aldea
Telefon: 0244 552 145 (Interior 113)











Conducere:


Medic Șef Ambulatoriu Specialiate: Dr. Poșirca Gina
Telefon: 0244 545 181(Interior 145)
Șef Serv. Financiar Contabil: Ec. Chirița Cocuța (Interior 120)
Șef Serv. Administrativ: Sing. Plaiasu Toma
Telefon: 0244 528 082 (Interior 115)
Șef Serv. Achiziții: Ing. Ec. Ștefan Răzvan Virgil
Telefon: 0788 768 071 (Interior 102)
Consilier Juridic: Jur. Constantinescu Iuliana
Telefon: 0244 595 079 (Interior 108)
Șef Serviciu R.U.S.: Stancu Elisabeta
Telefon: 0244 528 073 (Interior 128/105)

Secții:
 
Medicină Internă I:
  • Medic Specialist (Interior/136): Dr. Zdoca Nicolae
E-mail: nicolae.zdoca@spitalcfploiesti.ro
  • Medic Specialist: Dr. Dincă Emil 
E-mail: dinca@spitalcfploiesti.ro

Medicină Internă II:
  • Medic Primar (Interior/136): Dr. Popescu Mihaela
E-mail: mihaela.popescu@spitalcfploiesti.ro
  • Medic Primar: Dr. Dincă Marinescu Ion
Chirurgie Generală (Interior/121):
  • Medic Primar (Interior/135): Dr. Ivan Leonard
E-mail: leonard.ivan@spitalcfploiesti.ro
  • Medic Primar: Dr. Totolici Irinel Petru
E-mail: irinel.totolici@spitalcfploiesti.ro
  • Medic Primar: Dr. Nicolici Nicolae Victor 
E-mail: nicolae.nicolici@spitalcfploiesti.ro

Anestezie Terapie Intensivă (Interior/132):
  • Medic Primar: Dr. Călin Doina Dana
E-mail: doina.calin@spitalcfploiesti.ro

Compartiment Recuperare Medicală (Interior/126, 137):
  • Medic Primar: Dr. Stănescu Simona 
E-mail: simona.stanescu@spitalcfploiesti.ro

Stație de Dializă (Interior/151, 118):
  • Medic Primar: Dr. Grigorescu Sabina
E-mail: sabina.grigorescu@spitalcfploiesti.ro

Laborator Radiologie Imagistică (Interior/116, 106):
  • Medic Primar: Dr. Juncu Sorin
  • Medic Primar: Dr. Săndulescu Nicolae
Laborator Analize Medicale (Interior/114, 104):
  • Medic Primar: Dr. Ionescu Monica
E-mail: monica.ionescu@spitalcfploiesti.ro

Farmacie (Interior/123):
  • Farmacist Primar: Farm. Isac Mariana
Ambulatoriul de Specialitate (Interior/117)
 









Pentru a vedea ultimele tale Tweet-uri intra in cont




deschide unelte

Acceseaza propriul cont

Pentru a posta comentarii,
a vota si multe alte lucruri,
inregistreaza-te aici.

Trimite aceasta pagina pe email

completeaza formularul din dreapta pentru a trimite email-uri cu aceasta pagina prietenilor tai

Trimite aceasta pagina
pe email

completeaza formularul din dreapta
pentru a trimite email-uri cu aceasta
pagina prietenilor tai